top of page
Sterilizatoriai banner.jpg
PHC Laboratoriniai Autoklavai
MLS-830L_Front_closed_door_open_to_show_container.jpg
MLS-530L_inside_with_baskets_with_object_temp.sensor.jpg

MLS-830L ir MLS-530L 

Patogus ir lankstus sterilizavimas pagal poreikius 

"PHCbi" laboratorinis autoklavas MLS-530L-PE užtikrina saugią ir patikimą aukšto slėgio garų sterilizacijos aplinką įrenginyje, kurį ypač lengva naudoti. Leidimų valdymo funkcija gali būti nustatyta kaip saugumo Aukšta arba Žema ir užtikrina patikimą įrenginio valdymą ir priežiūrą, apribojant kiekvienos klasės nustatymų diapazoną.

MLS-530L yra laboratorinis  50 litrų talpos autoklavas. Žema korpuso konstrukcija, lengvas valdymas, aukščiausias saugumas.

MLS kompaktiškas ir nesudėtingas naudojime laboratorinis autoklavas užtikrina saugų ir patikima sterilizavimą aukšto slėgio vandens garais.

Mikroprocesorinis valdymo blokas užtikrina tikslų reikiamos temperatūros palaikymą ir paprastą valdymą vienu mygtuko paspaudimu.

Tikslus sterilizavimas

Mikroprocesorius seka ir kontroliuoja garo temperatūrą kameroje, užtikrindamas jos palaikymą 105°C – 135°C diapazone.

Pagal vartotojo poreikius adaptuojamos programos

Sterilizavimo temperatūra ir laikas lengvai nustatomas pagal poreikius. Nustatytos reikšmės yra išsaugojamos prietaiso atmintyje netgi išjungus maitinimą.

Saugumo užtikrinimas

1.    Apsauginis slėgio vožtuvas neleidžia slėgiui kameroje pakilti virš leistinų ribų.

2.    Durelių užrakto mechanizmo saugos jungiklis neleidžia įjungti sterilizavimo programos jeigu durelės nėra patikimai uždarytos. Indikatorius “durys uždarytos” parodo, kada galima saugiai pradėti darbą.

3.    Temperatūros daviklio klaidų detektorius nustato ar daviklis funkcionuoja teisingai ir radus grandinės pažeidimą išjungia kaitinimo elementą. Kartu įjungiamas garsinis signalas.

4.    Apsauga nuo perkaitimo. Jei temperatūra kameroje pakyla 2°C aukščiau už nustatytą, skaitmeninis ekranas pradeda mirksėti. Temperatūrai pakilus 3°C aukščiau už nustatytą reikšmę suveikia apsauginė relė ir išjungiamas kaitinimo elemento maitinimas.

MLS-830L_opened.jpeg

MLS-830L-PE

Patogus ir lankstus sterilizavimas pagal poreikius

MLS-830L-PE  nesudėtingas naudojime vertikalus  laboratorinis autoklavas užtikrina saugų ir patikima sterilizavimą aukšto slėgio vandens garais.

 

Šis patikimas ekonomiškas autoklavas turi platų pritaikymo spektrą.

 

Aukšto slėgio autoklavavimas yra populiariausias šiuo metu laboratorijose naudojamas sterilizavimo metodas.

 

Autoklavai naudojami įvairiose srityse, tame tarpe:

  • Terpių paruošimui

  • Laboratorinių indų ir įrangos sterilizavimui

  • Atliekų nukenksminimui
     

Aukšta sterilizavimo kokybė yra labai svarbi geros laboratorijos praktikoje, biotechnologijų, farmacijos ir klinikinėse laboratorijose. Iš visų sterilizavimo metodų aukšto slėgio garo sterilizatoriai (autoklavai) naudojami plačiausiai dėka efektyvumo, greičio ir patikimumo

Techninė informacija
Dimensions MLS
bottom of page