top of page
logo_ebro.png
Aliejaus kokybės matuoklis FOM 330
oelqualitaetsmessgeraet.jpg
FOM 330.png

Maistinio aliejaus matuoklis FOM 330 matuoja poliarinių dalelių koncentraciją, kurios formuojasi aliejui blogėjant ir yra matuojama % TPM (total polar materials). Pasenęs kepimo aliejus savo sudėtyje gali turėti kenksmingų medžiagų, tokių kaip pvz. Akrilamidas, kuris lengvai patenka į kepamą maistą. Taip pat, tokios medžiagos blogina produktų traškumą ir skonį. Idant išvengti kenksmingo ir pasenusio aliejaus naudojimo, kepimo aliejus yra keičiamas reguliariai, tačiau dažniausiai jis keičiamas per anksti, o ne per vėlai.  

FOM 330 matuokliu naudotis paprasta: įmerkite, maišykite, matuokite. Matavimo reikšmės aiškiai rodomos dideliame ekrane. Taip pat, matuoklis turi signalinę lemputę, kuri degs žaliai, jei aliejus geras; geltonai, jei aliejaus kokybė abejotina ir raudonai, jei aliejus jau per senas. Lemputė ryškiai šviečia ir yra lengvai matoma. Kartu su instrukcija, iliustruotu apmokymu gausite ir kalibravimo sertifikatą, kuris įrodo įrenginio funkcionalumą ir atitinka visus najausius standartus. Su FOM 330 matavimo prietaisu jūs tiksliai žinosite kada privalu pakeisti aliejų ir efektyviai sumažinsite kaštus.

EBRO gamina įvairaus pritaikymo ir sudėtingumo aliejaus kokybės matuoklių. Dėl kitų modelių kviečiame su mumis susisiekti, parinksime įrenginį atitinkantį jūsų poreikius. 

bottom of page