top of page

Išsamus sprendimas pieno ir pieno produktų analizei

Pagrindinių kokybės parametrų stebėjimas gaminant skystus maisto produktus ir gėrimus, įskaitant pieną, vyną, alų ir gaiviuosius gėrimus, yra labai svarbus siekiant užtikrinti nuoseklumą, skanumą ir pelningumą.

Funkcinė ir kompozicinė analizė

Pasitelkdami daugiau nei 70 metų patirtį kuriant FT-IR sprendimus maisto ir žemės ūkio klientams, "PerkinElmer" skysčių kokybės analizatorių asortimentas užtikrina lankstumą ir tikslumą, kurio reikia maisto perdirbėjams. Nesvarbu, ar analizuojate pieno mėginius naudodami tam skirtus "Lactoscope" ar "Indiscope", ar vyno mėginius naudodami naująją "LQA 300" platformą, galite pasitikėti "PerkinElmer", kad ji užtikrins reikiamą tikslumą ir preciziškumą be nereikalingo sudėtingumo, kuris jus stabdytų.

 

Pieno produktai yra kompozicinės medžiagos, kurioms tenka atlikti daug įvairių analizių, priklausomai nuo tiriamos medžiagos ir jos panaudojimo. Reikiama informacija susideda iš dviejų grupių:

 

Informacija apie sudėtines dalis: laktozė, riebalai, bendros kietos medžiagos, baltymai, drėgmė ir kt. Šie duomenys reikalingi galutinio produkto kūrimui ir maistinei informacijai.

 

Funkcinė informacija: kaip produktas elgsis- ištirpsti, tekės, trupės ir tt - tam tikromis sąlygomis tam tikroje sudėtyje ar matricoje.

Pieno Analizatoriai

LactoScope™ FT-A pieno analizatorius

LactoScope_FT-A.png

"LactoScope FT-A" yra universaliausias mūsų vidutinės infraraudonosios spinduliuotės analizatorius, kuriuo galima tirti įvairius pieno produktus: pieną, kremus, išrūgas, koncentratus, ledus ir jogurto mišinius. Naujausios techninės įrangos naujovės leidžia lengvai ištirti sudėtingiausius pieno produktus, pavyzdžiui, iki 55 % riebalų turinčius kremus ir kitus klampius produktus. Dėl tipinio mažesnio nei 1 % CV tikslumo, 30 sekundžių matavimo trukmės, nedidelių eksploatavimo sąnaudų ir minimalių prastovų šis prietaisas yra mėgstamiausias didžiųjų perdirbėjų ir pieno produktų laboratorijų pasirinkimas.

LactoScope™ 300 FT-IR analizatorius

lacto-512.png

LactoScope™ 300 FT-IR analizatoriuje suderintas našumas, tikslumas, paprastas naudojimas ir greitis - mėginių analizė ir rezultatų pateikimas per mažiau nei 45 sekundes - visa tai viename kompaktiškame sprendime. Šis patikimas prietaisas turi galingą naudotojo sąsają, žingsnis po žingsnio darbo eigą ir integruotą ryšio ir ataskaitų teikimo programinę įrangą, kuri leidžia įvaldyti sistemą minimaliai apmokius ir pasiekti rezultatus iš bet kurios vietos.

 

LactoScope 300 suprojektuotas taip, kad visos technologijos veiktų darniai ir suteiktų jums galingą pieno produktų analizatorių, kuris idealiai tinka šaldymo stotims ir pieno perdirbimo įmonėms visur.

bottom of page