top of page

Išsamus sprendimas pieno ir pieno produktų analizei

Jei perkate  "Delta Instruments" prietaisą, esate daugiau nei tik klientas. Mes labai rimtai siekiame siūlyti geriausią aparatūrą ir pagalbą pramonėje. Naudodami mūsų įrangą galite ne tik sumažinti išlaidas, bet ir pagerinti produktų kokybę.

Sužinoti daugiau

Funkcinė ir kompozicinė analizė

Mūsų įrankiai yra labai universalūs. Naudokite juos gaminių kūrimui, formulavimui ir optimizavimui. Naudokite juos ingredientams išmatuoti prieš jiems patenkant į gamybos  procesą. Naudokite juos efektyvumo ir našumo padidinimui bei išlaidų sumažinimui, tuo pat metu gerinant kokybę.

 

Pieno produktai yra kompozicinės medžiagos, kurioms tenka atlikti daug įvairių analizių, priklausomai nuo tiriamos medžiagos ir jos panaudojimo. Reikiama informacija susideda iš dviejų grupių:

 

Informacija apie sudėtines dalis: laktozė, riebalai, bendros kietos medžiagos, baltymai, drėgmė ir kt. Šie duomenys reikalingi galutinio produkto kūrimui ir maistinei informacijai.

 

Funkcinė informacija: kaip produktas elgsis- ištirpsti, tekės, trupės ir tt - tam tikromis sąlygomis tam tikroje sudėtyje ar matricoje.

 

"Perten" ir "Delta" yra unikaliai sukonstruoti, kad būtų galima išmatuoti abu šiuos svarbius parametrus.

Pieno Analizatoriai

Delta LactoScope FTIR

2006 m. "Delta Instruments" pristatė "LactoScope FTIR Advanced". Po didžiulės "LactoScope FTIR"  sėkmės "Delta" nusprendė, kad atėjo laikas pakelti FTIR technologiją į kitą lygį.

 

LactoScope FTIR Advanced be pieno, grietinėlės ir išrūgų gali tirti įvairius pieno produktus. Geriausias pavyzdys yra jogurtas, ledai ir sūris.

 

Analizatorius yra aprūpintas struktūrizuotu programinės įrangos paketu (FTIR Scope Advanced) su naujausiomis duomenų bazėmis. Ši programinė įranga padeda intuityviai atlikti analizę ir geros laboratorinės praktikos (GLP) procedūras. Vartotojui patogumas užtikrinamas naudojant "Windows" ir patogią vartotojo sąsają. Siekiant sumažinti kalibravimo mėginių sąnaudas, naujoji FTIR  programinė įranga naudoja unikalią kalibravimo sinchronizavimo koncepciją

Savybės

"CombiScope" gali matuoti daugybę skirtingų sudedamųjų dalių, kurios matomos žaliame pieno spektre šalia pagrindinių komponentų (riebalų, baltymų, laktozės, kietųjų dalelių),

pavyzdžiui:

 

Kazeinas

 

Tikras baltymas

 

NPN / Apskaičiuotas karbamidas

 

pH

 

Užšalimo taško depresija 

 

Analizės greitis iki 300 ir 600 mėginių per valandą.

SomaScope Smart

"SomaScope Smart" yra  rankinis somatinių ląstelių skaitiklis, kuris jungia naudojimo paprastumą ir mažas  eksploatacines išlaidas  naudojant naujausią srauto citometrą (FC) su naujausia LED technologija.

 

FC yra analitinė technika, kurią IDF pripažino tiksliai nustatant somatines ląsteles.

 

Jis buvo sukurtas mažoms ir vidutinėms laboratorijoms, tokioms kaip: pieno laboratorijos, mokėjimo laboratorijos, veterinarijos laboratorijos ir pieno bandų tobulinimo laboratorijos.

 

Ir visų pirma tai yra prieinama!

CombiScope FTIR 600/300 Hp

Delta Instruments CombiScope FTIR 600 serijos prietaisai siūlo didžiausią galimą greitį kasdienėje karvių, ožkų, avių ir buivolių pieno  analizėje. Sistema susideda iš dviejų greitaeigių analizatorių: "LactoScope FTIR 600", skirto cheminės sudėties tyrimams ir "SomaScope LFC 600" somatinių ląstelių skaičiaus matavimui žaliame piene 600 mėginių per valandą greičiu.

 

Naujoji Delta Instruments CombiScope siūlo naujas verslo galimybes jūsų laboratorijai. Naudojama naujausia infraraudonosios spinduliuotės Furjė transformacijos ir LED-srauto citometrijos technologija užtikrina  naują tikslumo, greitumo ir patogumo lygį bei mažą savikainą.

bottom of page