top of page
logo_ebro.png
Infraraudonųjų spindulių termometrai
ebro_tlc_750i_voedselthermometer.jpg
ebro tlc 750i.png

TLC 750i

Termometru galima matuoti tiek produkto paviršiaus, tiek vidaus temperatūrą, kadangi prietaisas turi du jutiklius- infraraudonųjų spindulių bei smeigiamą. Matuoklio ekranas yra su apšvietimu, todėl yra galimybė atlikti matavimus prietemoje. Priklausomai nuo to kuriuo būdu yra matuojama temperatūra, IR ar smeigiamu jutikliu, ekrano rodmenys yra apverčiami vartotojo saugumui ir patogumui. Dideli skaičiai ekrane leidžia išvengti nesusipratimų vertinant rodmenis.  TLC 750i yra RVASVT (HACCP) akredituotas ir pateikiamas su gamintojo kalibravimo sertifikatu.

Pasitelkus EBRO HACCP sistemą, termometrą galima naudoti ir duomenų kaupimui. Matuoklis turi vidinę atmintį, todėl nebereikia nešiotis tušinuko, popieriaus ir segtuvo registruojant rodmenis. EBRO HACCP sistema supaprastina kontrolės procesą ir padeda išvengti žmogiškojo faktoriaus klaidų. Tai įgyvendinama pasitelkus NFC (near field communication) technologiją, kuri nesunkiai leidžia atsekti kas, kur ir kada atliko matavimą. Sprendimas naudojamas siekiant kontroliuoti temperatūrą sandėliuose, šaltuose kambariuose, šaldytuvuose ar vertinant atvykstančius produktus.

EBRO gamina įvairaus pritaikymo ir sudėtingumo infraraudonųjų spindulių termometrų. Dėl kitų modelių kviečiame su mumis susisiekti, parinksime matuoklį atitinkantį jūsų poreikius. 

bottom of page