top of page

ELYMUS

AGRO

Jau nuo 1994 m. bendradarbiaujame su ūkio bendrovėmis, specializuojamės veterinarijos srityje, teikdami profesionalias paslaugas ir priemones bei įrangą jūsų projektams įvykdyti.

Veiklos sritys

Pieno pramonei

Pieno ir jo produktų kokybinės sudėties analizatoriai, pridėto vandens krioskopai ir inhibitorinių medžiagų testai ir įranga. Baltymų ir riebalų nustatymas tiek greituoju, tiek baziniais metodais.

"Randox Food Diagnostics" siūlo puikius įrankius, skirtus piktnaudžiavimo antimikrobinėmis medžiagomis, augimą skatinančiais hormonais ir vaistais gyvūnuose ir produktuose tikrinimui. "Randox Food Diagnostics" siūlo platų  asortimentą, kurį sudaro 38 ELISA ir 16 daugiafunkcinių atrankos platformų. Mūsų platūs analizių diapazonai ir patikimi atrankos sprendimai yra pagrįsti nuolatiniu pasaulio maisto saugos standartų gerinimu.

BIOCHIP TECHNOLOGIJA

Vaistinių preparatų pėdsakų analizė

Iki 45 preparatų kiekybinis pėdsakų nustatymas iš vieno pavyzdžio

Randox biočipų matricų technologija (BAT) pakeis jūsų tyrimų praktiką. Suprojektuota dirbti įvairiose matricose, BAT naudoja mikromatavimo metodus, skirtus atlikti testus, kurie gali aptikti ir pateikti kiekybinius rezultatus iki 45 preparatų likučių iš vieno bandinio. Nėra sudėtingo mėginio paruošimo. Tyrimas atliekamas pagal paprastą protokolą, kurį mokslininkai parengė mokslininkams.

Kiekvienas 9x9mm biočipas veikia kaip reakcijos kamera, pakeičianti daugelį ELISA mikroplokštelių šulinėlių

Diskretinės testavimo zonos

Kiekvienoje Biochip sistemoje yra 25 diskretinės testavimo zonos (DTR), o kiekvienas DTR turi atskirą testą

Nuimamos juostos su 3 šulinėliais leidžia efektyviau naudoti tyrimų rinkinius ženkliai sumažinant atliekas

Nuimami reakcijos šulinėliai

Chemoliuminescentinė reakcija

Kiekybinė analizė atliekama matuojant santykinius šviesos vienetus (RLU), generuojamus chemiliuminescencinės reakcijos

BIOČIPAS

bottom of page