top of page

SPRENDIMAI LABORATORIJOMS IR VERSLUI

Laboratorinės įrangos tiekimo ir aptarnavimo įmonė „Elymus“ įkurta 1993 metais yra viena pirmųjų šios srities įmonių Lietuvoje. Jau daugiau kaip 24 metus įmonė tiekia ir prižiūri aukštos kokybės įrangą mokslinio tyrimo, mokymo, pramonės, veterinarijos, gydymo, aplinkos apsaugos ir kitoms įstaigoms.

APIE MUS

Mūsų veiklos sritis – visapusiškas techninių problemų sprendimas - apimantis kvalifikuotas konsultacijas, laboratorinės įrangos tiekimą, instaliavimą, aptarnavimą bei personalo apmokymą, taip pat įvairios paskirties diagnostinius testus. 

Nuolat organizuojame mokomuosius seminarus, kurių metu pristatome naujas technologijas bei jų pritaikymo galimybes Lietuvoje. 

Ilgametė darbo patirtis yra svarbus kriterijus, leidžiantis kvalifikuotai ir operatyviai spręsti technines klientų problemas, o stabili įmonės veikla garantuoja ilgalaikį ir nuoseklų bendradarbiavimą. Mes džiaugiamės ir didžiuojamės gausėjančiais klientais, sėkmingai įgyvendintais ir vykdomais projektais.

Home: Homepage_about

PARTNERIAI

Home: Product

ŠALDYMAS

INKUBAVIMAS

LOGISTIKAI

PRODUKTAI

Mūsų atstovaujamos įmonės gamintojos yra žinomos Vakarų Europos, Japonijos ir JAV kompanijos. Tiekiame tik pažangiausią šiuolaikinę laboratorinę įrangą, kuri patikimai veikia ir atitinka aukščiausius tarptautinius kokybės standartus.

Veterinarijai

VETERINARIJAI

MOKSLUI

AUGALŲ APSAUGAI

MEDICINAI

EKOLOGIJAI

GRŪDŲ PRAMONEI

PIENO PRAMONEI

FARMACIJAI

Home: Contact

Išsamus sprendimas pieno ir pieno produktų analizei

Jei perkate  "Delta Instruments" prietaisą, esate daugiau nei tik klientas. Mes labai rimtai siekiame siūlyti geriausią aparatūrą ir pagalbą pramonėje. Naudodami mūsų įrangą galite ne tik sumažinti išlaidas, bet ir pagerinti produktų kokybę.

Sužinoti daugiau
bottom of page